Oya & Okan

Herkese merhaba!
Biz Oya ve Okan, ikimiz de halen çalışmakta olduğumuz, İstanbul Devlet Opera ve Balesinde tanışıp, kaynaştık. Okan, orkestrada trombon sanatçısı ve aynı zamanda, Athena grubu ile uzun yıllar çalışmış, Borusan Flarmoni, C.R.R. Senfoni gibi bir çok tanınmış orkestrada yer almış, şimdilerde ise beste ve aranjörlük çalışmalarına devam etmektedir. Ben ise öncelikli olarak bir anneyim, daha sonra İDOB orkestrasında sahne müdür yardımcısı ve minik ptırcıklarımın piyano öğretmeniyim.
Gezmek, yeni yerler keşfetmek için bulduğu her fırsatı değerlendiren iki maceracı insan olarak, karşılıklı hayallerimizi ve yaşama dair tüm ortak noktalarımızı öğrendiğimiz zaman, önce yollarımızı birleştirdik, sonra da hayatlarımıza dokunarak, sevgili olduk, yol arkadaşı olduk, İyi ki de olduk:))
Belki de birçok insanın düşleyip, cesaret edemeyeceği bir şekilde, İstanbul’dan yola çıkıp, vardığımız ülkelerde ne kadar köy, kasaba varsa karış karış gezip, bu konuda tüm hayallerimizi gerçeğe dönüştürüyoruz,
ve bir şeyi çok iyi biliyoruz ki hayat, planladığımız şeyleri yapmak için, tüm şartların eksiksiz oluşmasını bekleyecek kadar uzun değil. O zaman siz de bizimle birlikte, hayatı bir ucundan yakalayın, hep sevgiyle kalın..

 
  • Instagram Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

©2018 by Bizim yolumuz. Proudly created with Wix.com